Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.

Sonnet szintetikus 5 darabos ecsetkészlet hosszúszárú No3

3.290 Ft
Menny.:db
Elérhetőség: Raktáron

Sonnet szintetikus arany ecsetkészlet No. 3

A készlet öt különböző méretű és két különböző formájú ecsetet tartalmaz elsősorban vizes technikák alkalmazásához. Akvarell, gouache, akril, tempera. Az ecsetforma a klasszikus kialakítást tükrözi.

A szintetikus szálak kiválóan helyettesítik a természetes szőrt. Egyenletes anyagfelvételt biztosítanak, jól tartják és adagolják a sűrű konzisztenciájú festékeket, közepes keménységűek.

A ecsetek hosszú nyelűek, színtelen lakkal kezeltek.

A kerek ecsetek kiválóan alkalmasak részletek kidolgozására, íves területek kitöltésére és különböző vastagságú vonalak rajzolására.

A lapos ecsetek lapos részeivel festve széles nyomtáv festhető, de az éleivel vékony vonalak is. Továbbá nagyobb felületek és szögletes területek kitöltésére is megfelelő.

A készlet tartalma:
  • 2 db hosszú szárú kerek ecset 2-es és 6-os méretben
  • 3 db hosszú szárú lapos ecset 4-es, 8-as és 12-es méretben

A készlet kapható még rövid és hosszú szárral kerek és lapos ecset összetétellel No. 4 illetve természetes sörte formájában is No. 5 és No. 6 készletben.

A Sonnet brand a neves orosz Nevskaya Palitra cég márkája. A társaság ma már a festékgyártáson kívül az összes képzőművészeti anyag és kiegészítők, eszközök gyártásában az élen jár. Termékei megbízhatóak és a folyamatos innovációnak köszönhetően lépést tart a művészvilág változó igényével.

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.

Hasonló, népszerű termékek: