Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.

Sonnet akril retarder száradást lassító médium 100 ml

1.290 Ft
Menny.:db
Elérhetőség: Raktáron

A Sonnet száradást lassító médium a festékhez adva megnöveli annak száradási idejét. Ez a médium egy szagtalan, víz alapú akril diszperzió és glikol kombinációja, aminek köszönhetően a festék tovább marad használható. Egyben fényt ad neki és fagyállóvá teszi. 

A Sonnet száradást lassító használatával a festék száradása akár 5 órára is meghosszabbítható. 30 százalékos adagolási arányban használjuk. Ez a tulajdonság különösen hasznos, ha a festékkel részletesebb vagy aprólékosabb munkát kell végezni, vagy ha a festékeket hosszabb ideig szeretnénk folyósabban tartani. 
Használat előtt rázza fel!

Kiszerelése: 100 ml.

A Sonnet márka minőségi művészeti anyagokat jelent, megfizethető áron. Gyártja az orosz Nevskaya Palitra, melyet 1934-ben hoztak létre. Az alapítás pillanatától napjainkig a Nevskaya Palitra szorosan figyelemmel kíséri a piaci trendeket és a technológiai újításokat. Saját laboratóriumuk innovatív fejlesztései, széles termékpalettát tesznek lehetővé. Mára az egész világon ismert és elismert művészfestékek, festőszerek és kiegészítők gyártójává vált. 

Hasonló, népszerű termékek:

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.